Освітяни були першими, хто відчинив двері українцям, які залишили власні домівки через війну.
Українсько-швейцарський проєкт “Діємо для здоров’я” теж не залишився осторонь у цей нелегкий час та допоміг школам облаштувати зручні санітарно-побутові умови для внутрішньо-переміщених осіб та їхніх дітей, зокрема закупили:
- холодильники та морозильні камери,
- посудомийні та пральні машини й сушарки для одягу,
- бойлери та обігрівачі,
- кухонне обладнання та посуд.
![](https://assets-global.website-files.com/630caa5b5f2fc142e4bad649/645bae0779e2353bc6613bde_%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B8-1.jpg)
Загалом проєкт підтримав 74 партнерські заклади освіти на суму понад 4 мільйони гривень. Зараз це обладнання служить дітям та полегшує роботу працівників шкільних їдалень.Щиро раді працювати разом з відданими своїй справі й небайдужими освітянамиРазом переможемо!
Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні