Щоби залишатися кращими у своїй сфері, важливо, аби усі працівники мали можливість професійно зростати та обмінюватись досвідом. Тому до події долучилися усі учасники команд: лікарі, медичні сестри, соціальні працівники та водії команд.
Під час тренінгу важливо було не лише навчити, а й підтримати працівників, тож на учасників чекали індивідуальні та групові супервізії, командні ігри та рефлексії. В рамках програми учасники вчилися дбати про себе, відновлювати ресурс та запобігати професійному вигорянню. Крім того, для лікарів та медичних сестер було проведено тренінг з першої психологічної допомоги. А наприкінці програми усі учасники опрацювали практичні кейси.
![](https://assets-global.website-files.com/630caa5b5f2fc142e4bad649/64e341976694110d304c75cd_366969778_691179743027510_7011162404673639367_n.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/630caa5b5f2fc142e4bad649/64e341a39e7d423af87a6453_367450090_691179713027513_7872269822684479423_n.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/630caa5b5f2fc142e4bad649/64e341add235aa714e10d99b_367486297_691179559694195_4141437341770787997_n.jpg)
Віримо, що цей досвід дозволить мобільним медичним командам та командам догляду вдома бути кращими в своїй сфері і продовжувати надавати якісну допомогу тим, хто цього потребує.