Покровська громада знаходиться в місцях козацької слави, тож учасники маршруту мали змогу не тільки покращити здоровʼя, а й дізнатися більше про рідний край. А в кінці подорожі учасники влаштували спільний обід та обмінялися емоціями і враженнями. Важливо і те, що на популяризацію спорту у громаді дуже впливають працівники сільради, які й самі займаються скандинавською ходою, грають в теніс та шахи.
В рамках проєкту «Діємо для здоров’я» Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна передала сільській бібліотеці громади палички для скандинавської ходи, які і стали у нагоді під час подорожі. Крім того, Покровська сільська рада ініціювала співпрацю з Перша Українська Школа Оздоровчої Скандинавської Ходьби з 2010 року та закупили додаткові палиці за рахунок місцевого бюджету.
![](https://assets-global.website-files.com/630caa5b5f2fc142e4bad649/64e342413271e9048e4cf07c_366372893_693336172811867_2751031516651158556_n.jpg)
![](https://assets-global.website-files.com/630caa5b5f2fc142e4bad649/64e3424d20624424875e0f79_366380088_693336176145200_288748319954723873_n.jpg)
Покровська громада, як і багато інших громад України, стикається з викликами війни. Вони знаходяться в зоні підвищеного ризику бойових дій, а після підриву Каховської ГЕС залишилися без води.
Та попри усі виклики, громада прагне і далі розвивати культуру здоровʼя.
Після вирішення нагальних питань, вони планують продовжити участь у програмі міні-грантів «Діємо для здоров’я» та прагнуть обладнати кімнату психичного здоровʼя. Це дозволить мешканцям громади та внутрішньопереміщеним особам отримати доступ до послуг психічного здоровʼя.